«Я, Паштєт і Армія» Кузьма Скрябін

«Я, Паштєт і Армія» Кузьма СкрябінНазва: Я, Паштєт і Армія
Автор: Кузьма Скрябін
Рік: 2018
Кількість сторінок: 223

Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література

Про книгу

“Я, Паштєт і Армія” – це захоплююча книга, написана видатним українським співаком Андрієм Кузьменком, якого шануємо під його сценічним іменем – Кузьмою. Це неперевершена чоловіча п’єса, що пронизана військовою риторикою та вражаючим гумором. Книга стала своєрідним шедевром, який розповідає історію армійського друга Кузьми – Паштєта, а точніше, Сергія Павлова.

“Я, Паштєт і Армія” змальовує незабутню подорож Сергія Паштєта, який, зіткнувшись з проблемами з деканом університету, де він був кандидатом біологічних наук, вирішив долучитись до армії. Ця вибіркова пригода виявилась для нього неймовірним життєвим випробуванням, яке змусило переглянути його уявлення про світ.

Кузьма Скрябін чудово передає атмосферу військових буднів, розкриваючи унікальні деталі армійського життя. Він описує тривогу, яку переживає Паштєт під час першого набору військової дисципліни, важкі тренування, безжальну строгость начальства, але також дарує нам приголомшливі моменти солідарності та справжнього братерства.

Книга “Я, Паштєт і Армія” вражає своєю живою та емоційною мовою. Кузьма Скрябін володіє неабияким талантом письменника, який здатний змусити нас сміятися від щирого серця однією фразою.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Я, Паштєт і Армія» Кузьма Скрябін

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук