«Усе, що з нами навіки (Things We Never Got Over)» Люсі Скор

«Усе, що з нами навіки (Things We Never Got Over)» Люсі СкорНазва: Усе, що з нами навіки
Автор: Люсі Скор
Рік: 2024
ISBN: 978-617-523-100-5
Жанри: Сучасна проза, Любовний роман, Жіночий роман
Кількість сторінок: 524

Про книгу

У романі “Усе, що з нами навіки” Люсі Скор читачі занурюються у життя Наомі, яка втікає від власного весілля прямо до маленького містечка Нокмаут у Вірджинії, де гострі відчуття та старомодні способи вирішення конфліктів переплітаються з непередбачуваним поворотом долі. Замість бажаного спокою вона зустрічає сестру-близнючку, яка зникає, залишивши Наомі опікуватися своєю одинадцятирічною донькою.

Залишившись без грошей, дому та роботи, Наомі має знайти спосіб вижити у цьому маленькому місті. І тут вона зустрічає Нокса, власника перукарні, який живе у своєму світі та намагається уникати будь-якої драми. Нокс і Наомі – це як вогонь і вода, але доля зв’язує їх у найнесподіваніший спосіб.

Книга від Люсі Скор – це бурхлива історія про пошуки себе, боротьбу з власним минулим та здатність знайти любов у найнесподіваніших місцях. “Усе, що з нами навіки” – це захопливий роман, що вчить нас, що інколи найкраще, що може статися з людиною, – це зміни, яких вона найменше очікувала.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Усе, що з нами навіки (Things We Never Got Over)» Люсі Скор у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Усе, що з нами навіки (Things We Never Got Over)» Люсі Скор

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук