«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул

«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі КоулНазва: Тисяча пам’ятних поцілунків
Автор: Тіллі Коул
Рік: 2022
Об’єм: 229 стор.
ISBN: 978-617-548-105-9
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул – це історія, здатна розбити вам серце, особливо якщо ви чутлива людина і при її прочитанні повністю занурюєтеся в сюжет і живете разом із героями. Але в той же час вона подарує вам приємні враження та емоції, які ви ніколи не зможете випробувати в реальному житті, адже любов, про яку йдеться в цьому літературному творі, не така вже й поширена.

Багато людей мріють про вічне кохання, але не всім вдається знайти свою справжню другу половинку. І якщо це все ж таки відбувається, то це дуже велике щастя.

Настрій Рана став покращуватись, коли він зустрів Поппі, енергійну сусідку, для якої життя — нескінченна низка пригод. Поруч із нею ніхто не нудьгує, тому для Руне починається цікавий та насичений подіями період, коли вони починають дружити.

Поппі має мрію – виконати волю бабусі. Для цього вона має… зібрати тисячу пам’ятних поцілунків, тобто таких, від яких її серце просто вистрибне з грудей. Завдання цікаве, але чи реально його виконати? Головний герой упевнений, що так, адже саме він обіцяє дарувати дівчині поцілунки.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук