«Темні кутки» Гіліян Флінн

«Темні кутки» Гіліян ФліннНазва: Темні кутки
Автор: Гіліян Флінн
Рік: 2017
Кількість сторінок: 384

Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

Про книгу

“Темні кутки” – захоплюючий трилер від авторки Гілліан Флінн, який розповідає історію Ліббі Дей, що стала свідком страшного злочину, пов’язаного з сатанинськими жертвоприношеннями у штаті Канзас. Коли їй було всього лише сім років, вона дивом вижила, уникнувши загибелі від рук свого брата Бена, який замордував їхню власну родину.

Пройшло двадцять п’ять років, Бен уже відбуває довічний термін, але раптово спільнота починає сумніватися у його вині. Ліббі знову потрапляє в центр уваги, коли з’являються свідчення, що підтверджують його невинність. Прославлення невинуватості Бена викликає хвилю суперечок та спекуляцій, і Ліббі, попадаючи під постійний натиск громадськості, розуміє, що їй знову доведеться сховатися від загадкового вбивці.

Відчуваючи виклик, Ліббі розпочинає своє розслідування, яке приводить її до темних кутків свого минулого. Вона відвідує місця, пов’язані з жахливою трагедією, розгадує загадки та знаходить докази, які можуть змінити хід справи. Проте, кожен крок Ліббі наближає її до небезпеки, а загадковий вбивця завжди на варті.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Темні кутки» Гіліян Флінн

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук