«”Світлий Шлях”. Історія одного концтабору» Станіслав Асєєв

«Назва: “Світлий Шлях”. Історія одного концтабору
Автор: Станіслав Асєєв
Рік: 2020
Кількість сторінок: 448

Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза, Українська проза

Про книгу

Книга “Світлий Шлях” від журналіста Станіслава Асєєва – це історія про реальний концтабір в Україні, де люди живуть в страху та приниженні, відчуваючи на собі моторошні тортури. Життя за парканом цієї в’язниці не підпорядковане законам, тут діє інше правило – виживати будь-якою ціною. Люди, які опинилися в цьому пеклі, відчувають біль, страждання, мають рани та сліди опіків на тілі, а їхні душі наповнені страхом та непевністю.

Станіслав Асєєв пише про те, як головне завдання у концтаборі – залишитися живим та зберегти свою людську гідність в нелюдських умовах. Він описує, як віра, прощення, ненависть та навіть погляди між катом і жертвою мають зовсім інші сенси в цьому світі.

“Світлий Шлях” – це книга, яка пише про жахливу правду, історії реальних людей, які мусили пройти через страшний концтабір. Ця книга емоційна, відверта та глибока, в ній багато питань, на які не завжди є відповіді. Люди, які пережили це страшне кошмарне приватне військо, більше ніколи не зможуть повернутися до свого “до”, адже їхнє життя розділилося на “до” та “після”.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «”Світлий Шлях”. Історія одного концтабору» Станіслав Асєєв

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук