«Спокута» Ієн Мак’юен

«Спокута» Ієн Мак'юенНазва: Спокута
Автор: Ієн Мак’юен
Рік: 2018
Кількість сторінок: 416

Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

Про книгу

Роман “Спокута” від Ієна Мак’юена відкриває нам захопливий світ, де мимоволі зламані життя молодої дівчини Брайоні Толліс мають далекосяжні наслідки. Події відбуваються у спекотний літній день 1935 року, коли тринадцятирічна Брайоні стає свідком непростого флірту між старшою сестрою і одним з її давніх друзів. Нерозуміючи справжньої природи дорослої поведінки, Брайоні, яка схильна до літературних фантазій, безрозсудно звинувачує хлопця в жахливому злочині.

Це обвинувачення мимоволі ламає три життя і постає як перекручення правди, яке Брайоні намагається розв’язати через спокуту. Але коли світ вибухає Другою світовою війною, вона змушена шукати способу врегулювати свою провину в контексті безжального конфлікту.

Роман “Спокута” витончено плете нитки кохання і війни, провини і прощення, багатого стилю і провокацій. Ієн Мак’юен, англійський майстер слова, створює симфонію, яка вражає своєю глибиною та розмаїттям. Він поглинає нас у світ зіткнення моральних дилем, розкриваючи складність людської природи і наслідки наших дій.

Через яскраво прокладені характери і захоплюючий сюжет, “Спокута” здатна перетворити наше сприйняття світу і викликати роздуми про важливі питання моралі та відповідальності. Роман змушує нас задуматися про сутність правди, вагу наших вчинків і шляхи, якими можна відновити розбите довір’я.

“Спокута” – це глибоко емоційна і зворушлива подорож, яка залишає свій слід у серцях читачів. Це книга, яка проникає в душу своїми сильними персонажами і потужними моральними питаннями, які залишаються з нами надовго після закриття останньої сторінки. “Спокута” – це шедевр, який дотикає до глибини людського буття і залишає незабутнє враження.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Спокута» Ієн Мак’юен

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук