«Двоє» Петро Немировський

«Двоє» Петро НемировськийНазва: Двоє
Автор: Петро Немировський
Рік: 2023
ISBN: 9785005966629
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Двоє” від Петра Немировського – це витончена й емоційно насичена розповідь, яка занурює читача у світ старшого подружжя, які опинились на перехресті самотності та спільних спогадів. Книга відкриває завісу їхнього повсякденного життя, підсиленого гострим усвідомленням, що час невблаганно минає.

Ця історія проникає глибоко в душу, показуючи тендітність людських стосунків та важливість сімейних зв’язків. Герої розповіді замислюються над своїм минулим, взаємними стосунками, переживаючи втрату активного спілкування з дітьми, що ведуть своє незалежне життя. Автор демонструє, як підтримка та взаєморозуміння допомагають їм зберегти тепло і ніжність, незважаючи на відстань та самотність.

Немировський в майстерній манері розкриває глибину емоцій та переживань своїх героїв, роблячи цю історію водночас і зворушливою, і повчальною. “Двоє” – це не просто книга про любов, старість та відносини, це оповідь про незламність духу та силу людського серця.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Двоє» Петро Немировський у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Двоє» Петро Немировський

Скачати epub Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Двоє» Петро Немировський

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук