«Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота

«Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак СубботаНазва: Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому
Автор: Спартак Суббота
Рік: 2021
ISBN: 978-617-7960-52-1

Жанри: Соціальна психологія, Психотерапія та консультування, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботи зможе відкрити читачеві очі на те, що є насильством в побутовому житті. Кожен в окремий епізод власного життя в тій чи іншій формі потерпав від насильства. І мова йде не тільки про безпосередній фізичний напад, адже автор переконливо стверджує, що крім нього існує й психологічне, економічне та сексуальне насильство. Це різні прояви однієї і тієї ж моделі поведінки, що прямо впливає на формування особистості та моральних цінностей у жертви такого насильства.

Вміти захищатись від насильства мусить кожен, адже цю навичку можна віднести до базових. Але перед тим, як йому протистояти, варто вміти його ідентифікувати, з чого власне і починається книга. Вона дає вичерпне, як для загального читача, розуміння того, чим може бути насильство. Все це разом допомагає не тільки уникати його, але й мінімізувати шкоду від нього, аби жити спокійним життям.

Результатом прочитання книги має стати формування у читача механізмів, які дадуть змогу йому не тільки виявляти насильство, але й ефективно давати йому відсіч.

Важливим плюсом цієї книги є великий досвід Субботи в роботі з людьми, для яких насильство було основним інструментом чинення впливу на інших людей. Мова йде зокрема про роботу зі злочинцями та серійними вбивцям. Це дозволяє йому з наукової точки зору поглянути на проблему, доступною мовою пояснивши її своєму читачеві. Загалом, книга чудово доповнить вашу бібліотеку, якщо вам не байдужі роботи з психотерапії.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота

Скачати upab Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук