«Відроджений «Кобзар». Ориґінальні авторові варіянти творів» Тарас Шевченко

«Відроджений «Кобзар». Ориґінальні авторові варіянти творів» Тарас ШевченкоНазва: Відроджений «Кобзар». Ориґінальні авторові варіянти творів
Автор: Тарас Шевченко
Рік: 2023
Кількість сторінок: 352

Жанри: Поезія, Українські вірші

Про книгу

“Відроджений «Кобзар»: Оригінальні авторові варіянти творів Тараса Шевченка” – це захоплююча літературна скарбниця, створена з метою передати широкому загалу незцензурований та пророчий поетичний спадок видатного українського поета Тараса Шевченка. Ця унікальна збірка базується на повному виданкові «Кобзара», яке з’явилося в 20-х роках минулого століття в Німеччині, і стала можливою завдяки важелю майже десятирічної праці талановитого упорядкувальника Миколи Зубкова.

Книга пропонує читачам унікальну можливість познайомитися з творами Тараса Шевченка в тій формі, в якій вони існували в оригінальних авторових варіантах. Ці варіанти збереглися завдяки дослідницькій роботі Миколи Зубкова, який зібрав значну кількість літературних джерел і архівних матеріалів, а також скористався безцінною інформацією з діяспорної періодики з 20-х до 90-х років минулого століття. Ці варіанти тексту доповнені новітніми українськими та чужоземними літературними та історичними дослідженнями.

Один з основних досягнень цієї книги – це окремі рядки, фрази та навіть сторінки тексту, які не були знайдені в жодному іншому виданні «Кобзаря». Ці відновлені фрагменти докорінно змінюють сприйняття та розуміння твору в цілому, відкриваючи нові глибини поетичних думок Тараса Шевченка. Збірка містить близько двадцяти відсотків віршів із такими унікальними елементами, що розширюють наше бачення поетичної спадщини великого майстра слова.

Ця книга – цінний скарб для кожного шанувальника творчості Тараса Шевченка, а також дослідників літературних та історичних аспектів його творчості. “Відроджений «Кобзар»” стане незамінною літературною перлиною у бібліотеці кожного, хто цінує високу поетичну майстерність, глибину думок та пророчий дар Тараса Шевченка.

Завдяки вмінню Миколи Зубкова зібрати різні варіанти текстів, збірка надає читачам можливість поринути в світ незбагненних мислей і поетичних образів геніального поета. Вона стимулює до нових відкриттів, сприяє збагаченню світогляду та розвитку культурної свідомості. “Відроджений «Кобзар»” – це подорож у часі та просторі, де відкриваються нові горизонти та натхнення.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Відроджений «Кобзар». Ориґінальні авторові варіянти творів» Тарас Шевченко

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук