«#удивименя» Наталі Амар

«#удивименя» Наталі АмарНазва: #удивименя
Автор: Наталі Амар
Рік: 2019
Кількість сторінок: 168

Жанри: Поезія, Українські вірші

Про книгу

В поетичному збірнику «#удивименя», створеному талановитою поетесою Наталією Амар, розкривається магія душі та внутрішнього світу. Ця збірка служить як своєрідна ода відданості і вдячності, спрямована на вшанування великої актриси життя – самої Любові. Її талановита гра, передана від авторки до читача, перетворюється на справжні подорожі крізь небеса та прірви, чергуючи емоції, як акорди музичного твору.

Слова Амар розпускаються на сторінках як пелюстки квітів, розкриваючи глибокий зміст, що доторкається до кожного читача. Вона ловко маніпулює почуттями, плавно переходячи від радості до смутку, від легкості до глибини. Подорожуючи крізь її сторінки, ми знаходимо себе в центрі її поетичного світу, де кожна літера відлунює в душі, викликаючи хвилювання.

Амар вміло використовує слово як магічну інструмент, здатний зігріти душу теплом і водночас залишити в ній слід холоду. Її поезія створює емоційний та розумовий дисонанс, викликаючи плідні думки та роздуми. Від миті до миті читач занурюється в світ, де гармонія і суперечності, як дві сторони медалі, створюють унікальний парадоксальний баланс.

«#удивименя» – це не просто слова на папері. Це віддзеркалення почуттів і думок, які здатні змінити сприйняття світу. Збірка Амар – це запрошення до внутрішнього пізнання, до того внутрішнього «я», яке іноді залишаємо поза увагою. Ця книга відкриває перед нами шлях до внутрішньої глибини, до тих моментів, коли слова стають менше, ніж почуття, і роздуми переповнюють раціональність.

Таким чином, “поетичний збірник “#удивименя” Наталії Амар – це унікальний майстер-клас почуттів та думок, де кожна сторінка – це кришталеве відображення складної гри емоцій, що робить наше життя яскравішим і багатшим.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «#удивименя» Наталі Амар

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук