«Знайомі незнайомці» Софія Чайка

«Знайомі незнайомці» Софія ЧайкаНазва: Знайомі незнайомці
Автор: Софія Чайка ;
Рік: 2021

Жанри: Жіночий роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Знайомі незнайомці» Софії Чайки – це захопливий жіночий роман, який розкриває складність людських емоцій та непередбачуваність доль. Авторка занурює читачів у світ, де минуле та сучасність переплітаються, а любов перевіряється часом та обставинами.

Головні герої книги – це колишні закохані, чиї шляхи розійшлися майже вісім років тому через низку невдалих обставин. Їх історія розпочинається з рішучого слова одного з них: «Ніколи більше не підходь до мене…». Це слова прощання, відчаю, але й таємничої надії.

У центрі сюжету – питання, чи можуть взаємні почуття вижити протягом років розлуки? Чи здатні герої подолати минуле і відновити втрачене кохання? Ці запитання ведуть читача через мандри їхніми спогадами, сумнівами та сподіваннями.

Софія Чайка майстерно веде читача через лабіринт емоцій та взаємин героїв, демонструючи, що іноді любов – це не просто почуття, але й випробування, в якому необхідно знайти відвагу для примирення з минулим і можливість для нового початку. Через їхні історії, авторка досліджує теми відданості, пробачення та міцності людських стосунків.

«Знайомі незнайомці» – це не просто короткий любовний роман, це глибока розповідь про вічні цінності, що веде нас через світлину минулого та надію на майбутнє. Це історія, яка вчить нас цінувати моменти щастя і не втрачати надію на зцілення зламаних сердець.”

Скачати безкоштовно книгу українською «Знайомі незнайомці» Софія Чайка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук