«Всі його дівчата» Поліна Креп

«Всі його дівчата» Поліна Креп
Назва: Всі його дівчата
Автор: Поліна Креп ;
Рік: 2023

Жанри: Жіночий роман

Про книгу

“Всі його дівчата” Поліни Креп – це захоплюючий жіночий роман, що відбувається на тлі святкування Нового року, де випадкова зустріч та спільна дитина стають ключовими моментами у житті головних героїв.

Сюжет розгортається навколо молодої жінки, яка після розриву зі своїм коханим намагається знайти гармонію та щастя у своєму житті. Вона вирішує відзначити Новий рік у компанії друзів, не підозрюючи, що це свято принесе їй випадкову, але доленосну зустріч.

Герой книги – чоловік з минулого героїні, який раптово з’являється у її житті знову. Між ними відразу ж спалахує старе почуття, але вже все інакше – у них є спільна дитина, яка змінює їхні взаємовідносини та спосіб мислення.

Поліна Креп майстерно відображає внутрішній світ героїв, їхні сумніви, надії та емоції. Вона веде читачів через лабіринт любовних взаємин, де минуле та сучасність, обов’язки та бажання, непрості рішення та несподівані обставини переплітаються у тонкій мережі взаємозв’язків.

“Всі його дівчата” – це історія про пошук справжнього кохання, про важливість сімейних цінностей та про здатність пробачати та починати все з чистого аркуша. Цей роман занурює у світ справжніх людських відносин, де кожен вибір веде до нових можливостей та відкриттів. Книга стане чудовим вибором для читачів, які цінують історії про силу любові, сімейні зв’язки та нові починання.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Всі його дівчата» Поліна Креп у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Всі його дівчата» Поліна Креп

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук