«Стороннім вхід заборонено» Софія Чайка

«Стороннім вхід заборонено» Софія ЧайкаНазва: Стороннім вхід заборонено
Автор: Софія Чайка ;
Рік: 2020
Об’єм: 164 стор
Обмеження: 18+

Жанри: Жіночий роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

«Стороннім вхід заборонено» від Софії Чайки – це іскрометний жіночий роман, який переносить читачів у світ непередбачуваних пригод, непорозумінь, та палкого кохання.

Головний герой історії – чарівний та винахідливий молодик, який вирішує допомогти своєму братові знайти щастя. Для цього він береться за виконання незвичайного завдання – звабити дівчину брата. Проте, коли він зустрічає її, виявляється, що вона здається йому дивно знайомою.

З іншого боку історії, ми маємо молоду та красиву дівчину, яка погоджується піти на свято замість своєї сестри, з якою вони настільки схожі, що могли б бути близнючками. Вона береться за це завдання з останньою рішучістю, але не очікує, що це стане початком серії неймовірних подій.

У міру розвитку сюжету, герої опиняються в епіцентрі вирішальних змін, де кожен їхній крок призводить до нових пригод, непорозумінь та розкриття почуттів. Читач стає свідком того, як вони розкривають таємниці одне одного, борються зі своїми емоціями та намагаються зрозуміти справжнє значення кохання.

Софія Чайка майстерно веде читача через лабіринт переживань героїв, змушуючи їх сміятися, переживати та вболівати за кожного з них. «Стороннім вхід заборонено» – це роман, який демонструє, що іноді кохання знаходить нас у найнесподіваніших місцях і обставинах, і що іноді найнеймовірніші сценарії можуть стати реальністю.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Стороннім вхід заборонено» Софія Чайка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук