«Некохана для боса» Ірина Романовська

«Некохана для боса» Ірина РомановськаНазва: Некохана для боса
Автор: Ірина Романовська ;
Рік: 2022
Об’єм: 85 стор

Жанри: Жіночий роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Некохана для боса» Ірини Романовської – це захоплюючий жіночий роман, який одночасно є коротким любовним романом, в якому авторка з великою майстерністю розповідає історію складних відносин між амбітною молодою жінкою та її харизматичним босом.

Головна героїня, молода професіоналка, опиняється в ситуації, де її кар’єрні амбіції та особисті переконання стикаються з викликами, які ставить перед нею робота з вимогливим та владним начальником. Відносини між ними розвиваються від строго професійних до особистісних, пробуджуючи нові почуття та емоції.

Ірина Романовська з великою увагою до деталей розкриває внутрішній світ героїні, її боротьбу з власними принципами та непередбачувані наслідки її виборів. Вона втілює реалістичний портрет сучасної жінки, яка знаходиться на роздоріжжі між кар’єрою та особистим життям.

«Некохана для боса» – це історія про силу волі, про вибір між серцем та розумом, про здатність встояти перед спокусами та зберегти власну ідентичність. Цей роман зачіпає актуальні теми сучасного суспільства, де жінка бореться за своє місце та щастя.

Книга «Некохана для боса» Ірини Романовської стане відмінним вибором для тих, хто шукає захоплюючу історію про любов, кар’єру та внутрішні конфлікти, наповнену глибокими емоціями та реалістичними переживаннями.”

Скачати безкоштовно книгу українською «Некохана для боса» Ірина Романовська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук