«Манлива мрія» Ерін Кас

«Манлива мрія» Ерін Кас
Назва: Манлива мрія
Автор: Ерін Кас ;
Рік: 2023
Серія (3 книги) “Час кохати”
Жанри: Жіночий роман

Про книгу

“Манлива мрія” Ерін Кас – це захоплюючий жіночий роман, в якому головні теми – випадкове знайомство, складний вибір та емоційні перипетії відносин між босом і підлеглою. Ця книга занурює читача у світ сучасних стосунків, де кожен вибір має свої наслідки, а почуття грають ключову роль.

Головна героїня – амбітна молода жінка, яка прагне досягти успіху у своїй кар’єрі. Її життя радикально змінюється, коли вона несподівано зустрічає свого боса – харизматичного та впливового чоловіка, який вражає її своєю манерою поведінки та життєвими принципами.

Ця випадкова зустріч переростає у складні відносини, наповнені емоційними випробуваннями та моральними дилемами. Героїня стикається з внутрішнім конфліктом між професійними амбіціями та особистими почуттями, намагаючись знайти власний шлях у лабіринтах кохання та кар’єри.

Герой роману, зі свого боку, представлений як сильна особистість, яка володіє не лише владою, але й глибокою людяністю. Його взаємини з героїнею ставлять його перед вибором між професійними обов’язками та особистими почуттями.

Ерін Кас створює неймовірно реалістичний та детальний портрет сучасних відносин. Вона вміло розплітає емоційні нитки своїх персонажів, показуючи їхню боротьбу, страхи та бажання. Кожна сторінка книги сповнена непередбачуваних поворотів та глибоких почуттів.

“Манлива мрія” – це роман про складні вибори, емоційні переживання та пошук істинного кохання у світі професійних викликів. Це книга для тих, хто любить жіночі романи з сильними характерами, реалістичними ситуаціями та захоплюючими любовними історіями.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Манлива мрія» Ерін Кас у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Манлива мрія» Ерін Кас

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук