«Босу потрібна наречена» Софія Чайка

«Босу потрібна наречена» Софія ЧайкаНазва: Босу потрібна наречена
Автор: Софія Чайка ;
Рік: 2022

Жанри: Жіночий роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

«Босу потрібна наречена» Софії Чайки – це сучасний короткий любовний роман, що розповідає про несподівані повороти долі, коли дві зовсім різні людини знаходять спільну мету. Головні герої – це чоловік, який володіє успіхом та багатством, але саркастично ставиться до ідеї шлюбу, та жінка, скромна лікарка, для якої другий шлюб вже не у пріоритетах.

Його ім’я – символ успіху та недосяжності, її життя – це боротьба за забезпечення сім’ї та пошук щастя в простих речах. Він потребує наречену, але тільки на короткий час, для досягнення своїх цілей. Вона мріє про гідний відпочинок для своєї дитини. Їхній угоді здається бути ідеальним рішенням, доки несподівані почуття не починають керувати їхніми діями.

Сюжет розгортається динамічно, викриваючи глибокі емоції та справжні бажання персонажів. Читачі стають свідками того, як практичний договір переростає у щось більше, демонструючи, що любов може з’явитися там, де її ніхто не чекає. «Босу потрібна наречена» – це історія про зустріч різних світів, емоційні злети та падіння, та про те, що іноді найнесподіваніші рішення можуть привести до справжнього щастя.

Ця книга – ідеальний вибір для тих, хто шукає роман про справжній людський досвід, переплетений з ніжними почуттями та непередбачуваними обставинами.

Скачати безкоштовно книгу українською «Босу потрібна наречена» Софія Чайка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук