«Батько подруги. Таємний зв’язок» Джулія Ромуш

«Батько подруги. Таємний зв'язок» Джулія Ромуш
Назва: Батько подруги. Таємний зв’язок
Автор: Джулія Ромуш ;
Рік: 2023

Жанри: Жіночий роман, 18+

Про книгу

“Батько подруги. Таємний зв’язок” Джулії Ромуш – це роман, що відверто та детально розглядає складні відносини, обумовлені значною різницею у віці, між головною героїнею та владним батьком її подруги. Ця книга відкриває перед читачем історію, сповнену таємниць, заборонених почуттів та сильних емоційних потрясінь.

Головна героїня, молода і енергійна Аліна, студентка, випадково знайомиться з Максимом, батьком своєї подруги, та невдовзі виявляє, що між ними іскрить не лише дружба, але й щось більше. Максим – успішний, владний чоловік, який звик отримувати все, що хоче, і його залучення до Аліни стає випробуванням для обох.

Сюжет роману плавно розвивається, показуючи, як початкова взаємна зацікавленість переростає у глибокі почуття, які ставлять героїв перед складним вибором. Їхні стосунки – це гра на межі, повна ризиків та соціальних табу. Аліна, попри свою молодість, демонструє зрілість та сміливість, вступаючи у відносини з Максимом, який, у свою чергу, переживає внутрішні конфлікти, борючись зі своїми почуттями та обов’язками як батька.

Джулія Ромуш вправно описує емоційну динаміку між героями, додаючи історії глибину та реалістичність. Через їхні переживання авторка занурює читачів у складні питання моралі, самопізнання та сили кохання, яке не знає меж і обмежень.

“Батько подруги. Таємний зв’язок” – це не просто роман про заборонене кохання, але й глибока розповідь про пошуки особистої ідентичності, пристрасті та внутрішніх боротьб. Книга запрошує читачів на емоційну подорож, де кожен поворот сюжету відкриває нові аспекти людських відносин та їх складності.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Батько подруги. Таємний зв’язок» Джулія Ромуш у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Батько подруги. Таємний зв’язок» Джулія Ромуш

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук