«Акула кохання. Книга друга» Єва Басіста

«Акула кохання. Книга друга» Єва Басіста
Назва: Акула кохання. Книга друга
Автор: Єва Басіста ;
Рік: 2023
Повний текст 152 стор.
Жанри: Жіночий роман

Про книгу

“Акула кохання. Книга друга” Єви Басісти — це захопливе продовження історії, розпочатої в першій книзі, яка занурює читачів у вир складних стосунків, любовного трикутника та емоційних зустрічей через роки. Цей роман вибудований на глибокому психологічному підході до любовних відносин та їхніх викликів.

Головна героїня книги продовжує свій шлях у пошуках особистого щастя та гармонії у стосунках. Її життя заплутується у вузол нерозривних почуттів і складних рішень, коли вона опиняється між двома чоловіками, кожен з яких пропонує їй різні аспекти любові та відносин.

Один із чоловіків — її колишній коханий, який повертається у її життя після років розлуки. Він несе з собою спогади про минуле та пристрасть, яку вона давно вважала втраченою. Інший чоловік — це той, хто був поруч з нею в останні роки, підтримуючи та цінуючи її такою, якою вона є.

Єва Басіста досконало зображує емоційні та психологічні випробування, з якими стикається героїня. Через її внутрішні переживання та дилеми, читачі отримують унікальний погляд на складність людських стосунків.

“Акула кохання. Книга друга” — це історія про пошук істинного кохання та самопізнання. Книга піднімає важливі питання про вибір, відданість та сміливість бути чесним перед собою. Цей роман залучає читачів своєю глибиною, реалістичністю та здатністю відображати складні емоційні ландшафти любовних стосунків.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Акула кохання. Книга друга» Єва Басіста у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Акула кохання. Книга друга» Єва Басіста

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук