«Єдина для боса» Ірина Романовська

«Єдина для боса» Ірина Романовська

Назва: Єдина для боса
Автор: Ірина Романовська ;
Рік: 2023
2 частина серії “Тітов”

Жанри: Сучасний любовний роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Єдина для боса» Ірини Романовської – це захопливий сучасний любовний роман, в якому витончено переплітаються елементи короткого любовного роману, розповідаючи історію впертої героїні, закоханого чоловіка, вагітності та таємниць минулого.

Головна героїня роману – це молода, вольова жінка, яка волею долі опиняється в центрі уваги свого начальника – владного та харизматичного чоловіка. Їхні стосунки розвиваються з несподіваних ситуацій та конфліктів, де впертість героїні та глибокі почуття її боса переплітаються у складну симфонію стосунків.

Ірина Романовська з великою майстерністю описує емоційні перипетії героїв, їхні внутрішні боротьби, страхи та надії. Вагітність героїні стає не тільки випробуванням для їх відносин, але й ключем до розгадки таємниць минулого, які кардинально можуть змінити їхнє майбутнє.

«Єдина для боса» – це роман про силу любові та відвагу стояти за свої переконання, про здатність протистояти викликам та про важливість збереження власної ідентичності у складних відносинах.

Ця книга стане відмінним вибором для тих, хто шукає історію з глибокими емоціями, де любов, випробування та відкриття минулого стають каталізаторами змін та нових початків.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Єдина для боса» Ірина Романовська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Єдина для боса» Ірина Романовська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук