«Віщий сон, або Інтуїція» Софія Чайка

«Віщий сон, або Інтуїція» Софія Чайка
Назва: Віщий сон, або Інтуїція
Автор: Софія Чайка ;
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман, 18+

Читать онлайн

Про книгу

“«Віщий сон, або Інтуїція» — неперевершене творіння відомої авторки Софії Чайки. Ця книга — справжній вихор страстей, де харизматичні герої та сильні почуття переплітаються з містикою долі.

Вікторія, жінка з вишуканим смаком та харизмою, здатна зачарувати кожного, хто потрапляє у її мережі. Проте її ніжний внутрішній світ приховує таємницю: вона бачить віщі сни, які, наче пазли, складають картину майбутнього.

Одного дня у її сні з’являється незнайомець — Данило, харизматичний чоловік із заворожуючими очима. Сон так реалістичний, що Вікторія відчуває кожен його дотик, кожне слово, яке вони обмінюються. Коли вони зустрічаються у реальності, їх світи назавжди змінюються.

Почуття, які спалахують між ними, стають такими інтенсивними, що на момент здається, що вони стоять на межі своїх можливостей. Вони пройдуть через бурю емоцій, від ревнощів до безмежного кохання, від незрозуміння до глибокої близькості.

Але чи можливе кохання на основі віщого сну? Чи можна довіряти своєму серцю, коли реальність та сни переплітаються так щільно? І чи зможуть наші герої зберегти своє кохання, коли зіткнуться з протиріччями та випробуваннями?

Софія Чайка створює чарівний світ, де межа між реальністю та мрією стає невидимою. Її герої намагаються знайти своє місце у цьому світі, слідуючи за голосом свого серця і інтуїцією. Ця книга — справжній шедевр для тих, хто вірить у силу кохання та долі.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Віщий сон, або Інтуїція» Софія Чайка у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Віщий сон, або Інтуїція» Софія Чайка


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук