«Твоя Квітка» Софія Чайка

«Твоя Квітка» Софія Чайка
Назва: Твоя Квітка
Автор: Софія Чайка ;
Рік: 2023
6 часть серии “Академія Торенвес”

Жанри: Короткий любовний роман, Любовні романи

Про книгу

«Твоя Квітка» Софії Чайки – це захоплюючий короткий любовний роман, в якому переплітаються ніжність почуттів та драматизм службових стосунків.

Головна героїня, Квітка, працює в одній із провідних компаній міста, де кожен день – це новий виклик і можливість для розвитку. Вона відома своєю наполегливістю та професіоналізмом, але її спокійне робоче життя перевертається з появою нового керівника – владного, харизматичного, та, як виявляється, її колишнього коханого.

Відносини Квітки та її нового шефа стають випробуванням не тільки для їхнього професійного статусу, але й особистих почуттів. Владний герой, який колись залишив незгасаємий вогонь у її серці, тепер є її начальником, і це ставить їх обох перед важким вибором між кар’єрою та особистим щастям.

Роман вишукано зображує емоційний ландшафт службового роману, де кожен крок може призвести до успіху або ж провалу, як у професійній сфері, так і в особистому житті. Читачі стають свідками того, як Квітка бореться зі своїми почуттями, намагаючись знайти баланс між роботою та особистим життям.

«Твоя Квітка» від Софії Чайки – це історія про любов, відданість, та силу волі, яка надихає читачів вірити в можливість щасливого завершення навіть у найскладніших обставинах. Авторка майстерно передає нюанси відносин, роблячи історію живою та реалістичною, і змушує кожного зануритися у світ любовних перипетій.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Твоя Квітка» Софія Чайка у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Твоя Квітка» Софія Чайка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук