«Тільки не закохуйся 2» Лаванда Різ

«Тільки не закохуйся 2» Лаванда Різ
Назва: Тільки не закохуйся 2
Автор: Лаванда Різ ;
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“Тільки не закохуйся 2” від Лаванди Різ — це продовження захоплюючого сучасного любовного роману, в якому емоції героїв такі ж живі та справжні, як і у першій частині. Ця книга — ідеальний мікс романтики, драми та глибоких життєвих рефлексій, який не залишить вас байдужими.

В центрі оповідання знову зустрічаємо Алексу та Софію. Попередня книга завершилася на їхньому складному етапі відносин, і тепер, коли обставини їх життя знову змушують перетнутися, вони обидва на роздоріжжі: слідувати серцю чи розуму?

Алекс — чоловік, який вважав, що може контролювати все, включаючи свої емоції. Проте зустріч з Софією змінила його погляди. Він зрозумів, що кохання — це не щось, чому можна навчитися або що можна запрограмувати.

Софія — жінка зі своїм болісним минулим. Вона намагалася зберегти дистанцію від Алекса, але її серце говорить інше. Софія потребує відповідей, але чи готова вона прийняти їх, незалежно від того, які вони будуть?

Обидва героя проходять через випробування, котрі тільки посилюють їхні почуття, але також створюють нові перешкоди. Чи можуть вони об’єднати свої душі та життя, долаючи всі перепони на шляху до щастя?

Автор з неймовірною точністю передає нюанси любовних відносин в сучасному світі, де все здається можливим, але де щастя все одно залишається важкодосяжним.

“Тільки не закохуйся 2” — книга про пошуки кохання, про боротьбу з власними демонами та про те, як важливо слухати своє серце. Цей роман не просто розповідає історію двох закоханих; він навчає нас бути сміливими, чесними і відданими — перед собою і перед тими, кого ми кохаємо.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Тільки не закохуйся 2» Лаванда Різ у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тільки не закохуйся 2» Лаванда Різ

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук