«Примхи долі» Валерія Дражинська

«Примхи долі» Валерія Дражинська
Назва: Примхи долі
Автор: Валерія Дражинська ;
Жанри: Любовні романи, Сучасний любовний роман, Романтична еротика
Серія (4 книга) “Мій вибір”

Про книгу

“Примхи долі” Валерії Дражинської — це сучасний любовний роман, що відображає складність і непередбачуваність життєвих обставин та виборів, з якими стикаються головні герої — Мілана та Стас.

Мілана, головна героїня, переживає ключовий момент у своєму житті у вісімнадцять років. Вона зіштовхується з вагітністю, що радикально змінює її плани на майбутнє та відносини з близькими. Її історія — це розповідь про самотність, нерозуміння з боку батьків, втрату друзів та хлопця, який виявився не готовим до таких випробувань. Зіткнувшись з осудом і нерозумінням, вона приймає сміливе рішення іти своїм шляхом, протистоячи тиску ззовні.

Стас, з іншого боку, представлений як чоловік, що зробив помилку у минулому, яка залишила глибокий слід у його долі та житті Мілани. Перше знайомство з Міланою стає для нього випробуванням і пристрастю, яке згодом він гірко шкодує. Проходять роки, і життя знову зводить їх разом, але Мілана вже не та дівчинка, якою була раніше, і приносить у його життя сюрприз, який перевертає все з ніг на голову.

“Примхи долі” — це історія про переплетення доль, про силу випробувань, які формують характер, про відповідальність та здатність пробачати. Валерія Дражинська майстерно піднімає важливі життєві теми, змушуючи читача переосмислити цінності, ставлення до любові, родини та вибору. Це захопливий та емоційно насичений роман, який залишає незабутнє враження.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Примхи долі» Валерія Дражинська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Примхи долі» Валерія Дражинська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук