«Один день, щоб закохатись» Ольга Християнчук

«Один день, щоб закохатись» Ольга Християнчук
Назва: Один день, щоб закохатись
Автор: Ольга Християнчук ;
Рік: 2024

Жанри: Любовні романи, Сучасний любовний роман

Про книгу

«Один день, щоб закохатись» Ольги Християнчук – це захоплюючий сучасний любовний роман, який вишукано втілює жанр жіночого роману. Історія оживає через випадкову зустріч, що запускає ланцюг подій, повних любовного трикутника, сильних почуттів та непередбачуваного переходу від неприязні до кохання.

Головна героїня роману – це жінка, чия звичайна рутинна дніна раптово перевертається, коли вона несподівано зустрічає чоловіка, який виявляється ключовою фігурою у її долі. Ця випадкова зустріч веде до розвитку складних відносин, де почуття та емоції випливають на поверхню.

Ольга Християнчук майстерно веде читачів через сюжетні звороти, де любовний трикутник розкриває різні аспекти взаємодій між персонажами. Початкова неприязнь між головними героями поступово переростає у глибоке кохання, демонструючи, як непередбачувані обставини можуть змінити життя.

«Один день, щоб закохатись» – це роман про несподівані зустрічі, які можуть змінити наше життя, про важливість відкриття серця для нових можливостей та про силу кохання, здатного подолати будь-які перешкоди.

Ця книга від Ольги Християнчук є відмінним вибором для тих, хто любить захоплюючі історії з глибокими емоційними відтінками та переживаннями, які змушують серце битися швидше.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Один день, щоб закохатись» Ольга Християнчук у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Один день, щоб закохатись» Ольга Християнчук

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук