«Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки» Софія Чайка

«Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки» Софія Чайка
Назва: Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки
Автор: Софія Чайка ;
Повний текст 127 стор.

Жанри: Сучасний любовний роман, Любовні романи

Про книгу

«Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки» від талановитої Софії Чайки – це захоплюючий сучасний любовний роман, який плете ніжну та емоційно наповнену історію про кохання, яке розпочинається з оборудки.

Головні герої книги – це двоє людей, кожен з яких має свої мотиви та цілі. Вони зустрічаються у момент, коли обоє не шукають кохання. Головний герой – владний та домінуючий чоловік, звиклий досягати свого будь-якою ціною. Він розгортає витончену гру, яка повинна привести до вигідної угоди. Однак у цій грі з’являється неочікуваний фактор – сильні та непередбачувані почуття.

Коханці опиняються у вирі емоцій та пристрасті, де кожен крок та рішення може змінити їхнє життя назавжди. Їхні взаємини перетворюються з простої оборудки в глибоке та справжнє почуття, яке змушує їх переосмислити свої погляди на життя, любов та щастя.

Софія Чайка з великою майстерністю розкриває психологію героїв, їхні страхи, сумніви та надії. Її оповідь захоплює читача від перших сторінок, створюючи яскравий та реалістичний світ, де кожен поворот сюжету змушує серце битися швидше.

«Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки» – це книга про те, що іноді найнеочікуваніші речі приводять до найбільшого щастя. Це історія про кохання, яке знаходить нас, навіть коли ми його не шукаємо, та про силу почуттів, які здатні змінити все.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки» Софія Чайка у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Неочікуване кохання, або Історія однієї оборудки» Софія Чайка


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук