«Не. Вірність між нами» Ірина Романовська

«Не. Вірність між нами» Ірина Романовська
Назва: Не. Вірність між нами
Автор: Ірина Романовська ;
Рік: 2023
4 частина серії “Зрадники”.

Жанри: Сучасний любовний роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Не. Вірність між нами» Ірини Романовської – це зворушлива історія у жанрах сучасного любовного та короткого любовного роману, яка розгортається навколо теми зради, нових почуттів та відкриття нових стосунків. Ця книга розкриває драматичні та емоційні моменти в житті героїні, яка зустрічає нового чоловіка після болючого досвіду зради.

Головна героїня роману – це жінка, яка пережила глибоку особисту трагедію через зраду коханої людини. Її життя змінюється, коли вона зустрічає нового чоловіка, який здається здатним зцілити її рани та дати надію на нове щастя. Поступово між ними зароджуються почуття, які допомагають героїні знову вірити в любов.

Ірина Романовська з ніжністю та увагою розповідає про внутрішню боротьбу героїні, її сумніви, страхи та сподівання. Авторка тонко відтворює переживання головної героїні, її прагнення знайти мир та гармонію в особистому житті.

«Не. Вірність між нами» – це історія про зцілення після зради, про силу почуттів, які зароджуються навіть у найбільш несподіваних обставинах, та про важливість давати собі та іншим другий шанс на щастя.

Ця книга Ірини Романовської є ідеальним вибором для тих, хто шукає історію про кохання, прощення та відродження, наповнену глибокими емоційними нюансами та життєвим оптимізмом.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Не. Вірність між нами» Ірина Романовська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Не. Вірність між нами» Ірина Романовська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук