«Наша п’янка осінь» Анна Харламова

«Наша п'янка осінь» Анна Харламова
Назва: Наша п’янка осінь
Автор: Анна Харламова
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“Наша п’янка осінь” Анни Харламової — це емоційно насичена історія кохання, яка торкається найніжніших струн душі. Описуючи перипетії сімейного життя, роман відкриває перед читачем картину осіннього романсу, де кожен листок, що падає, нагадує про крихкість моменту та цінність справжніх почуттів.

Героїня, що живе звичайним життям, раптово стає об’єктом уваги чоловіка, який ніби вийшов зі сторінок старовинного роману. Її серце, замкнене від розчарувань минулого, починає відчувати ніжність та тепло від його наполегливих спроб завоювати її увагу та любов.

Анна Харламова майстерно передає глибокі емоції та переживання персонажів, створюючи атмосферу, у якій кожна емоція відчувається яскраво та виразно. “Наша п’янка осінь” — це роман про пошуки любові, здатності довіряти знову та радість знаходження того, хто може зігріти навіть у найхолоднішу осінню пору.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Наша п’янка осінь» Анна Харламова у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Наша п’янка осінь» Анна Харламова


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук