«Острів проклятих» Лаванда Різ

«Острів проклятих» Лаванда Різ
Назва: Острів проклятих
Автор: Лаванда Різ ;
Рік: 2023

Жанри: Любовна фантастика, Любовні романи

Читать онлайн

Про книгу

“Острів проклятих” від Лаванди Різ — це емоційно насичена та магічно забарвлена книга в жанрі любовного фентезі. Вона переносить читача на таємничий острів, де живуть незвичайні істоти та панує давнє прокляття.

Головні герої — Емма, молода археологиня, що прагне розкрити таємницю острова, та Даріус, загадковий острів’янин з покоління проклятих. Емма відчайдушно шукає відповіді на питання, що вже давно її не залишають спокійною, а Даріус боїться, що її допитливість може знищити не лише його, але і всіх, кого він кохає.

Емма є розумна, спритна, але наївна, її цікавість часто переважає над обережністю. Даріус — загадковий, сильний, але з невидимими ланцюгами, які тягнуть його до проклятого минулого острова.

Їхні шляхи перетинаються в результаті експедиції, і обидва відчувають невимовну пристрасть одне до одного, яка може стати як ключем до розгадки прокляття, так і катастрофою для всього острова.

Між ними спалахує кохання, таке могутнє, що здатне розірвати ланцюги прокляття. Але чи буде це кохання достатньо сильним, щоб подолати всі перешкоди і вижити в умовах, де кожен крок може призвести до зловісних наслідків?

“Острів проклятих” — це книга про силу кохання, загадки давніх часів та ціну, яку потрібно заплатити за свободу. Це історія, що захопить вас і не відпустить до самого фіналу, де героїм доведеться зробити вибір між обов’язком та коханням, між минулим та майбутнім.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Острів проклятих» Лаванда Різ у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Острів проклятих» Лаванда Різ

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук