«Моя всупереч» Алекса Адлер

«Моя всупереч» Алекса Адлер
Назва: Моя всупереч
Автор: Алекса Адлер ;
Рік: 2023
Повний текст 254 стор.

Жанри: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, Любовна фантастика, 18+

Про книгу

«Моя всупереч» Алекси Адлер – це захоплюючий роман у жанрі любовної фантастики та гостросюжетних любовних романів, де тонка ніжність героїні зіштовхується зі світом владних чоловіків, сповненим інтриг та непередбачуваних поворотів.

Головна героїня цієї книги – молода жінка, яка володіє особливою чуттєвістю та ніжністю. Її життя невимовно змінюється, коли вона потрапляє у вихор подій, контрольованих владними та впливовими чоловіками. Вона стає ключовою фігурою у грі, де ставки набагато вищі, ніж можна було уявити.

Алекса Адлер з майстерністю зображує внутрішню боротьбу героїні, її прагнення зберегти власну ідентичність та честість у складних обставинах. Відносини між героїнею та чоловіками, які її оточують, наповнені глибокими емоціями, пристрастю та непередбачуваністю.

«Моя всупереч» – це роман про вибір між серцем та розумом, про силу любові, яка може змінити навіть найвладніших чоловіків. Ця книга зачаровує своїм сюжетом, змушуючи читачів переживати кожен момент поруч з героями.

Книга Алекси Адлер – ідеальний вибір для тих, хто любить любовні романи з елементами фантастики, де кожна сторінка відкриває новий грандіозний світ почуттів, випробувань та глибоких емоційних переживань.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Моя всупереч» Алекса Адлер у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Моя всупереч» Алекса Адлер

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук