«Тирамісу для магната» Мартіна Зоріна, Софія Чайка

«Тирамісу для магната» Мартіна Зоріна, Софія ЧайкаНазва: Тирамісу для магната
Автор: Мартіна Зоріна, Софія Чайка ;
Рік: 2021

Жанри: Короткий любовний роман, Сучасний любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Тирамісу для магната» – це чарівний роман від талановитих авторів Мартіни Зоріної та Софії Чайки, який обіцяє читачам незабутню історію любові в сучасному світі. Жанр книги – короткий та сучасний любовний роман, який вміло поєднує романтику, реалізм та мрійливість.

Головна героїня Дарина – це молода жінка, яка скептично ставиться до казок про щасливе закінчення. Вона переконана, що такі історії призначені лише для заможних, а її життя – це реальність, де для казок немає місця. Проте її погляди раптово змінюються, коли вона потрапляє до дому Данила – господаря величезного багатства, але водночас самотнього і нещасного.

Ця зустріч стає випробуванням для обох героїв. Для Данила – це можливість знайти жінку, яка зможе принести щастя у його життя. Для Дарини – це шанс переосмислити свої уявлення про кохання та щастя.

Автори вправно ведуть своїх героїв через лабіринти почуттів, пристрастей та внутрішніх дилем. Вони показують, як любов може змінити життя навіть тих, хто вже не вірить у казки. «Тирамісу для магната» – це історія про те, як любов з’являється там, де її найменше очікують, і здатна змінити все навколо.”

Скачати безкоштовно книгу українською «Тирамісу для магната» Мартіна Зоріна, Софія Чайка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук