«Невинна для мажора» Ольга Суниця

«Невинна для мажора» Ольга Суниця
Назва: Невинна для мажора
Автор: Ольга Суниця ;
Рік: 2023

Жанри: Романтична еротика, 18+

Про книгу

“Невинна для мажора” Ольги Суниці – це захоплюючий роман, що розкриває історію кохання між багатим чоловіком та звичайною дівчиною, відзначену ніжністю, емоційністю та відвертістю.

Головна героїня книги – молода, невинна дівчина, яка веде просте життя, далеке від розкоші та багатства. Її світ змінюється, коли вона зустрічає чоловіка, який належить до вищого суспільного класу – успішного, владного та багатого. Їхні світи здаються непоєднаними, але доля вирішує інакше.

Зустріч з “мажором” пробуджує у героїні нові емоції та почуття, які вона раніше не знала. Вона опиняється перед вибором між збереженням своєї невинності та відкриттям себе для нових, невідомих сторін життя.

Ольга Суниця в майстерний спосіб розкриває внутрішній світ обох героїв, показуючи їхні сумніви, надії та бажання. Вона веде читача через лабіринт їхніх взаємин, які сповнені не тільки романтичної напруги, але й глибоких емоційних переживань.

“Невинна для мажора” – це історія про відверте та емоційне кохання, яке виникає в найнесподіваніших обставинах. Ця книга є відображенням того, як кохання може змінити життя людини, надавши йому нових барв та відчуттів. Це ідеальний вибір для читачів, які шукають роман про ніжні та глибокі стосунки, де різниця у соціальному становищі героїв створює додатковий сюжетний зворот.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Невинна для мажора» Ольга Суниця у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Невинна для мажора» Ольга Суниця

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук