«Наречена за мільйон» Олена Арматіна

«Наречена за мільйон» Олена Арматіна
Назва: Наречена за мільйон
Автор: Олена Арматіна
Рік: 2023

Жанри: Еротичне фентезі, 18+

Про книгу

“Наречена за мільйон” Олени Арматіної – це захоплюючий роман, що занурює читача у світ еротики, збуджуючих переживань та незвичайних відносин, де головні герої – перевертні, відкривають для себе нові аспекти бажань та стосунків.

Головна героїня книги – смілива та незалежна жінка, яка опиняється у вирі подій, пов’язаних із таємничими перевертнями. Її життя радикально змінюється, коли вона вступає в контакт зі світом, де правлять бажання та інстинкти.

Еротичний вимір роману розкривається у відносинах між героїнею та трьома чоловіками-перевертнями, кожен з яких має свою унікальну особливість та привабливість. Ці стосунки сповнені пристрасті, інтриг та емоційної напруженості, ставлячи героїв перед вибором між традиційними цінностями та своїми справжніми бажаннями.

Олена Арматіна з великою майстерністю веде читача крізь змістовні сюжетні лінії, в яких переплітаються фентезі, еротика та складні людські взаємини. Вона детально описує внутрішні переживання героїні, її боротьбу з власними емоціями та намагання знайти своє місце у світі, де ніщо не є таким, як здається на перший погляд.

“Наречена за мільйон” – це історія про відкриття нових граней любові та пристрасті, про боротьбу з внутрішніми демонами та пошуки справжнього щастя. Цей роман є чудовим вибором для тих, хто шукає незвичайну, відверту та емоційно насичену історію, в якій любов та еротика переплітаються з елементами фентезі.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Наречена за мільйон» Олена Арматіна у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Наречена за мільйон» Олена Арматіна

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук