«Аромат дівчини» Валерія Дражинська

«Аромат дівчини» Валерія Дражинська
Назва: Аромат дівчини
Автор: Валерія Дражинська ;
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман, 18+

Про книгу

“Аромат дівчини” Валерії Дражинської – це зворушлива історія кохання, де переплітаються боротьба характерів, володарювання емоцій та непередбачувані обставини. Роман відкриває перед читачем світ, де сильні почуття та рішучість героїв стають вирішальними у їхніх стосунках.

Головний герой, харизматичний та владний чоловік, звик до того, що все у його житті йде за планом і відповідно до його правил. Однак його світ руйнується, коли він зустрічає головну героїню – молоду, рішучу та незалежну дівчину, яка не звикла підкорятися та слідувати чужим очікуванням.

Їхні стосунки швидко переростають у гру характерів, де кожен з них намагається довести свою правоту, не втрачаючи при цьому власної ідентичності. Валерія Дражинська майстерно розкриває внутрішній світ своїх персонажів, показуючи їхні сумніви, надії та пошуки компромісів.

Роман “Аромат дівчини” вражає своєю глибиною та емоційністю, демонструючи, що справжнє кохання вимагає не лише пристрасті, але й взаєморозуміння, поваги та готовності йти на поступки. Це історія про те, як дві сильні особистості навчаються відкривати свої серця та приймати одне одного такими, якими вони є.

“Аромат дівчини” Валерії Дражинської – це роман, який змушує читача переживати за долю героїв, вболівати за їхнє щастя та вірити у силу кохання. Книга залишає в серці відчуття надії та віри в те, що справжні почуття здатні подолати будь-які перешкоди.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Аромат дівчини» Валерія Дражинська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Аромат дівчини» Валерія Дражинська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук