«Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» Марго Вольська

«Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес»  Марго Вольська
Назва: Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес
Автор: Марго Вольська ;
Рік: 2023
6 часть серии “Академія Торенвес”

Жанри: Любовне фентезі

Про книгу

«Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» Марго Вольської – це шоста частина захоплюючої серії “Академія Торенвес”, яка вдало поєднує елементи сучасного любовного роману та любовного фентезі. Ця книга занурює читачів у світ магічної академії, де істинні пари, вимушені шлюби та загадкові пригоди переплітаються, творячи незабутню історію.

Головна героїня – молода та талановита студентка Академії Торенвес, яка опиняється в центрі неймовірних подій. Вона змушена укласти вимушений шлюб з драконом – могутнім істотам, з яким їй доведеться не лише розкрити таємниці свого серця, а й вступити у вихор магічних пригод.

Марго Вольська майстерно плете інтригуючу мережу відносин між персонажами, де кожен має свою таємницю і свою роль у великій грі доль. Її оповідь сповнена магії, непередбачуваних поворотів сюжету та глибоких емоцій.

«Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» – це роман про силу кохання, про вибір між долею та власними бажаннями, про магію, яка керує серцями та долями. Це історія, яка надихає на мрії та показує, що іноді найнеймовірніші речі стають реальністю.

Книга є чудовим вибором для тих, хто прагне зануритися у світ фентезійних пригод, романтичних історій та магічних таємниць, де кожен поворот сюжету здатен здивувати та зачарувати.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» Марго Вольська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» Марго Вольська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук