«Жнець» Едвардс, Джанет

«Жнець» Едвардс, ДжанетНазва: Жнець
Автор: Едвардс, Джанет
Рік: 2024
Жанри: Фантастика, Героїчна фантастика

Про книгу

«Жнець» Джанет Едвардс – це захоплююча фантастична історія, що розгортається у далекому 2519 році. Цей роман переносить читачів у світ, де смерть і старіння стали реліктами минулого, а вічне життя стало реальністю завдяки заморожуванню тіл та перенесенню свідомості в віртуальний світ Ігри.

Головна героїня, молода і амбітна Джекс, мріє про те, щоб стати частиною цієї віртуальної реальності, але її життя кардинально змінюється після теракту, що стався в одному з ігрових серверів. Внаслідок атаки невідомого бомбіста, тисячі безсмертних гравців помирають, що стає справжнім шоком для всього суспільства.

Джекс опиняється в центрі розслідування як потенційна підозрювана у здійсненні цього злочину. Її майбутнє та можливість вступу в Ігру під загрозою. Та коли один із засновників віртуальної дійсності пропонує їй стати частиною команди, що розслідує цей випадок, Джекс отримує шанс не лише відмити своє ім’я, але й розкрити глибші таємниці цієї зловісної гри.

«Жнець» – це історія про інтриги, таємниці, інноваційні технології та боротьбу за власне майбутнє в світі, де межі між реальністю та віртуальним світом стають все розмитішими. Книга запрошує читачів відправитися в подорож по світу майбутнього, де людські мрії про безсмертя обертаються найнесподіванішими викликами.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Жнець» Едвардс, Джанет у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Жнець» Едвардс, Джанет

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук