«Замок у хмарах» Керстін Гір

«Замок у хмарах» Керстін Гір
Назва: Замок у хмарах
Автор: Керстін Гір
Рік: 2023

Жанри: Дитячі детективи, Книги для підлітків

Про книгу

“Замок у хмарах” Керстін Гір – це захоплюючий дитячий детективний роман, що веде молодого читача у світ загадок, таємниць та пригод. Цей твір є ідеальним вибором для підлітків, які люблять історії з незвичайними обставинами, детективними розслідуваннями та непередбачуваними поворотами.

Головні герої книги – група підлітків, які вирушають у екскурсію до старовинного замку, розташованого високо в горах. Замок, оточений таємницями та легендами, відразу приваблює увагу допитливих підлітків. Але коли вони опиняються всередині, починають відбуватися дивні та незрозумілі події.

Діти виявляють, що замок ховає в собі старовинну загадку, яка веде до скарбу, захованого століттями тому. Разом вони вирушають у небезпечну пригоду, намагаючись розгадати загадки, розставлені стародавніми мешканцями замку. Їхній шлях виявляється сповнений загадок, шифрів та таємних проходів, кожен з яких приближає їх до розкриття таємниці.

Керстін Гір майстерно створює атмосферу старовини та містики, роблячи історію “Замку у хмарах” не тільки захоплюючою, але й магічною. Її персонажі – це не просто діти, які шукають пригод, це юні детективи, що використовують свої знання, логіку та кмітливість для розкриття старовинних таємниць.

Ця книга є чудовим вибором для молодих читачів, які люблять історії з елементами фантазії, таємниць та невідомого. “Замок у хмарах” Керстін Гір – це книга, що змушує думати, мріяти та вірити у неймовірне. Вона надихає молодих читачів на власні пригоди та дослідження навколишнього світу.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Замок у хмарах» Керстін Гір у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Замок у хмарах» Керстін Гір

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук