«Тіло, на яке ти заслуговуєш. Змінюю життя їжею» Катерина Толстікова

«Тіло, на яке ти заслуговуєш. Змінюю життя їжею» Катерина ТолстіковаНазва: Тіло, на яке ти заслуговуєш. Змінюю життя їжею
Автор: Катерина Толстікова
Рік: 2021
Кількість сторінок: 224

Жанри: Спорт, фітнес, Здоров’я і правильне харчування

Про книгу

Книга “Тіло, на яке ти заслуговуєш. Змінюю життя їжею” авторства Катерини Толстікової є неабияк корисною для тих, хто прагне змінити своє життя на краще. Авторка пропонує читачам набір здорових принципів харчування та переконує, що правильно складена дієта не тільки покращує здоров’я, але й допомагає схуднути і набути енергії.

Книга складається з трьох частин, кожна з яких присвячена певному аспекту здорового способу життя. У першій частині Катерина розповідає про вплив харчування на наше здоров’я, вказує на негативні наслідки вживання неправильної їжі та ділиться порадами щодо складання здорового раціону.

У другій частині книги авторка розповідає про важливість регулярної фізичної активності, демонструє, які вправи можна робити вдома, не витрачаючи багато часу та грошей на фітнес-клуби.

У третій частині Катерина Толстікова говорить про важливість психічного здоров’я та ділиться прийомами, які допоможуть вам зберегти позитивний настрій та не дозволяти негативним думкам впливати на вашу життєву енергію.

Ця книга – чудовий посібник для тих, хто хоче змінити своє життя на краще. Вона не пропонує миттєвих результатів, але підходить до змін здорового способу життя поступово та ретельно.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Тіло, на яке ти заслуговуєш. Змінюю життя їжею» Катерина Толстікова

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук