«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна» авторНазва: Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя
Автор: Дарка Озерна
Рік: 2020
Кількість сторінок: 160

Жанри: Спорт, фітнес, Здоров’я і правильне харчування

Про книгу

“Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя” – це книга, яка допоможе вам зрозуміти, як дослідити і покращити ваше здоров’я і духовність. Автор Дарка Озерна ділиться своїм досвідом та знаннями про те, як досягти рівноваги в житті, навчитися управляти стресом, зберегти енергію та привнести в свій розклад здорові звички.

У книзі “Ви це зможете!” автор пропонує 7 складових здорового способу життя:

Рухайтесь більше. Для здорового життя необхідно займатися фізичною активністю щодня. Це допоможе вам зберегти фізичну форму, підняти настрій і зменшити ризик розвитку хвороб.

Їжте здорову їжу. Здорове харчування є ключем до успіху в будь-якому віці. Вибирайте свіжі продукти, багаті на вітаміни та мінерали, уникайте шкідливих добавок і продуктів швидкої приготування.

Відпочивайте належним чином. Якщо ви хочете бути успішними і здоровими, потрібно давати відпочинок своєму тілу і розуму. Засвоєте техніки медитації, йоги і глибокого дихання, щоб зняти стрес і напругу.

Створіть позитивний розклад дня. Щоб бути ефективними і здоровими, вам потрібно створити розклад дня, який включає в себе час для сну, відпочинку, роботи та розваг.

Будьте уважні до своїх відносин. Ваші стосунки з близькими людьми є дуже важливим фактором в вашому житті.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук