«Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти» Дарка Озерна

«Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти» Дарка ОзернаНазва: Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти
Автор: Дарка Озерна
Рік: 2021
Кількість сторінок: 304

Жанри: Спорт, фітнес, Здоров’я і правильне харчування

Про книгу

«Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти» – це наочний посібник для тих, хто хоче жити повноцінним життям, незалежно від віку. Автор Дарка Озерна розповідає про те, як зберегти молодість і енергію, змінюючи свій підхід до життя.

У книзі Дарка Озерна дає поради про те, як вести здоровий спосіб життя, щоб зберегти молодість і енергію, і як відчувати себе добре в будь-якому віці. Автор розповідає про важливість збереження позитивного настрою, що допомагає відчувати себе щасливим і задоволеним, незалежно від віку.

Окрім того, Дарка Озерна говорить про важливість активного способу життя і регулярної фізичної активності. Вона рекомендує рухатися якомога більше, прогулюватися, займатися спортом, бо це допомагає зміцнювати здоров’я і заряджатися енергією.

Також автор книги розповідає про те, як важливо знаходити нові інтереси і хобі, які допомагають розвивати свої здібності і зберігати свіжість думок і ідей. Дарка Озерна надає поради про те, як зберегти свій інтелектуальний рівень і як займатися саморозвитком.

У книзі автор також розповідає про важливість правильного харчування, яке допомагає зберігати здоров’я і енергію. Вона рекомендує звертати увагу на якість продуктів і правильної їх комбінації, а також на кількість їжі, яку ми споживаємо.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти» Дарка Озерна

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук