«Фіктивна дружина адвоката» Адалін Черно

«Фіктивна дружина адвоката» Адалін Черно
Назва: Фіктивна дружина адвоката
Автор: Адалін Черно ;
Рік: 2023

Жанри: Романтична еротика, Любовні романи, 18+

Про книгу

«Фіктивна дружина адвоката» від Адалін Черно – це восьма частина захоплюючого циклу «З першого погляду», яка представляє собою унікальне поєднання жіночого роману та романтичної еротики. Цей твір розповідає про непередбачувані повороти долі, фіктивні стосунки, які переростають у глибоке та пристрасне кохання.

Головна героїня роману – це жінка, яка погоджується на фіктивний шлюб з успішним адвокатом зі своїх власних причин. Цей шлюб, задуманий як чисто ділова угода, несподівано перетворюється на складну гру емоцій та бажань, коли між ними починає з’являтися справжнє почуття.

Адалін Черно з великою майстерністю зображує перетворення фіктивних відносин у справжнє кохання, демонструючи як герої борються зі своїми почуттями, страхами та сумнівами. Авторка майстерно розкриває психологію персонажів, їхні внутрішні конфлікти та переживання.

«Фіктивна дружина адвоката» – це захоплююча історія про непередбачуваність кохання, про важливість відкриття свого серця для несподіваних почуттів та про шлях до знаходження щастя в найнесподіваніших обставинах.

Ця книга стане відмінним вибором для тих, хто цінує глибокі, емоційно насичені романи, де любов та стосунки розглядаються під нестандартним кутом, змушуючи переосмислити звичні уявлення про романтичні відносини.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Фіктивна дружина адвоката» Адалін Черно у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Фіктивна дружина адвоката» Адалін Черно

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук