«Тепер твоя. Книга перша» Єва Басіста

«Тепер твоя. Книга перша» Єва Басіста
Назва: Тепер твоя. Книга перша
Автор: Єва Басіста ;
Рік: 2023

Жанри: Романтична еротика, 18+

Про книгу

“Тепер твоя. Книга перша” Єви Басістої – це глибоко емоційна історія, яка відкриває перед читачем складний світ любовних стосунків з істотною різницею у віці, де відвертість та ніжність переплітаються з внутрішніми переживаннями головних героїв.

Головна героїня книги – молода, незаймана дівчина, яка зіткнулася з непростим вибором у своєму житті. Її життя раптово змінюється, коли вона зустрічає чоловіка, значно старшого за себе, чий життєвий досвід та мудрість притягують її незвичайною силою.

Їхні стосунки відзначені не тільки різницею у віці, але й глибокою емоційною прив’язаністю та взаємною притягальністю. Героїня, відкриваючи для себе нові грані кохання, вперше зіштовхується з комплексністю інтимних відносин та емоційної відвертості.

Єва Басіста детально та чуттєво описує їхні взаємини, надаючи особливу увагу переживанням героїні, її внутрішнім сумнівам та бажанням. Авторка в майстерний спосіб веде читача через всі етапи розвитку їхніх стосунків, від перших зустрічей до глибоких особистих моментів.

“Тепер твоя. Книга перша” – це книга про перше кохання, емоційну відвертість та процес самовідкриття молодої дівчини в складному світі дорослих стосунків. Ця історія змушує задуматися про значення вікових розбіжностей у стосунках, про важливість емоційної щирості та сили перших почуттів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Тепер твоя. Книга перша» Єва Басіста у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Тепер твоя. Книга перша» Єва Басіста

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук