«Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт

«Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон БекеттНазва: Шепіт мертвих. Третє розслідування
Автор: Саймон Бекетт
Рік: 2024
ISBN: 9786171505810
Объем: 368 стр.

Жанри: Детективи, кримінал, Зарубіжні детективи, Кримінальні бойовики
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу «Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт

У третій книзі серії про Девіда Гантера, “Шепіт мертвих”, Саймон Бекетт знову веде нас у холодний та непередбачуваний світ судової антропології. Гантер відправляється до свого колишнього навчального закладу, відомого як «Трупна ферма», щоб поновити свої знання та повернути впевненість у собі. Там йому пропонують приєднатися до розслідування моторошного вбивства.

Здавалося б, це буде звичайна робота для досвідченого антрополога, але все змінюється, коли знаходять знекровлене та зв’язане тіло. Здається, що у поліції є всі докази проти підозрюваного, але Гантер відчуває, що щось тут не так. І його інтуїція йому не зраджує.

Коли з’являється друга жертва, стає ясно, що вони мають справу зі спритним та жорстоким серійним убивцею, який обізнаний з методами судової антропології. Гантер опиняється перед викликом, який вимагає всієї його професійної майстерності та особистої відваги.

“Шепіт мертвих” – це захоплюючий, складний та майстерно написаний трилер, який тримає читача у напрузі до останньої сторінки. Бекетт вправно маніпулює сюжетом, вводячи читача в гру з підозрою та невпевненістю. Кожен розділ – це новий поворот у розслідуванні, яке може обернутися летально не лише для жертв, але й для самого Гантера.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Шепіт мертвих. Третє розслідування» Саймон Бекетт

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук