«Дівчина у кризі» Роберт Бриндза

«Дівчина у кризі» Роберт БриндзаНазва: Дівчина у кризі
Автор: Роберт Бриндза
ISBN: 978-966-993-389-8
Рік: 2020

Жанри: Зарубіжні детективи, Поліцейські детективи

Про книгу

Книга «Дівчина у кризі» Роберта Бриндзи – це історія, від якої пробирає суворим зимовим холодом та віє атмосферою безвиході, як ніби знаходишся посередині сніжного вихору. Авторові вдалося вибудувати таку атмосферу, що поглинає свого читача сторінка за сторінкою, не відпускаючи до самого фіналу. Зима, не тільки як пора року, а й як час, коли все овіяне снігом, льодом та холодом, стає повноцінним персонажем історії, що впливає на неї, а не лише фоном подій. В купі зі стилем автора, що легко читається, історія стає чудовим доповненням до зимового вечора за хорошою книгою.

Мертве тіло дівчини посеред зимового озера неподалік околиць Лондона піднімає на вуха столичну поліцію. Страшний образ дівчини з широко відкритими очима та губами, що немов завмерли на вимові останнього слова, був лише першою страшною подією. Згодом знаходять ще одну мертву дівчину, якою виявилась дівчина зі знатної родини. Віднайти правду та знайти злочинця мусила Еріка Фостер, що очолила розслідування.

Дівчина мусила знайти спільність між вбивствами та їх жертвами. Як не дивно, але сім’я загиблої панянки стала однією з проблем, яку Еріці доведеться вирішувати. Сім’я прагне того, аби ця трагедія не вийшла на широкий загал, й турбується за власну репутацію та статус більше, аніж за правду. Чимало загадок чекає на героїню та читачів, що зачіпка за зачіпкою будуть вести їх до істини.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Дівчина у кризі» Роберт Бриндза у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дівчина у кризі» Роберт Бриндза

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук