«Кишеня, повна жита» Аґата Крісті

«Кишеня, повна жита» Аґата КрістіНазва: Кишеня, повна жита
Автор: Аґата Крісті
Рік: 1953
ISBN: 978-617-12-4008-7, 978-617-12-4007-0

Жанри: Зарубіжні детективи, Класичні детективи
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Кишень, повний жита» — це чергова зустріч з милою старенькою міс Марпл, яка віртуозно володіє талантом слідчого. Цього разу Агата Крісті пропонує своїй героїні та читачам розплутати цілу низку вбивств, пов’язаних зі страшною сімейною таємницею.
Ласкаво просимо до маленького села Св. Мері Мід з її теплотою та загадковістю. З першої сторінки твір зачарує елегантною аристократичною атмосферою сільської Англії – доглянуті будинки, доглянуті сади та обов’язкові вечірні чаювання.

Сюжет «Кишенька, повного жита» обертається навколо впливового бізнесмена Рекса Фортескью, якого отруїли під час ранкового чаю в його офісі. Однак це лише здається на перший погляд. Виявляється, нещасному будинку підсипали отруту і вчинити це вбивство могла будь-яка – це було вигідно кожному члену родини Рексів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Кишеня, повна жита» Аґата Крісті у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кишеня, повна жита» Аґата Крісті

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Кишеня, повна жита» Аґата Крісті

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук