«Тінь “Райського саду”» Ірина Лобусова

«Тінь Назва: Тінь “Райського саду”
Автор: Ірина Лобусова
Рік: 2023
Кількість сторінок: 414

Жанри: Детективи, Історичні детективи

Про книгу

У захоплюючому романі “Тінь “Райського саду”” популярної української письменниці Ірини Лобусової розгортається таємнича і драматична історія, повна несподіваних подій та небезпеки.

Дія роману відбувається у 1936 році, коли життя радянських громадян стало все більше сповненим страхом і неспокоєм. Головна героїня, Зінаїда Крестовська, працює лікарем-педіатром і змушена стикатися зі звістками про нічні дзвінки, які приносять тільки погані вести. Одного разу до неї дзвонить колишній наречений, лікар-психіатр, і просить допомогти оглянути дивного пацієнта. Зінаїда погоджується, не здогадуючись, що цей крок змінить її життя назавжди.

Таємничий пацієнт, який не має імені, а лише номер, виявляється десяти-дванадцяти річним хлопчиком. Проте, його походження і роль в житті Зінаїди виявляються повні загадок. Зінаїда опиняється у вирі небезпечних подій, пов’язаних з таємничим пацієнтом. Вона стає свідком загадкових смертей людей, які з якимось чином пов’язані з хлопчиком, і зрозуміло, що це не просто випадковість. Згодом, вона стає метою загроз і погроз, які приходять їй з невідомого джерела.

Іронія долі полягає в тому, що життя Зінаїди, яка була лікарем і присвятила себе допомозі іншим, стає повним страху і неспокою. Вона мусить зіткнутися зі своїми власними страхами і пережитими травмами, а також розкрити справжню природу хлопчика, щоб розігнати тінь з таємничого “Райського саду”, де ховаються диявольські плани і загадкові відкриття.

“Тінь “Райського саду”” – це захоплюючий роман, який змушує читача зануритися у світ таємниць і небезпеки, підкреслює важливість віри у свої принципи і мужність в обличчі випробувань. Ірина Лобусова, як завжди, майстерно створює невимушену атмосферу, яка залишає читача на краю свого крісла, бажаючи дізнатися кінцівку цієї таємничої історії.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Тінь “Райського саду”» Ірина Лобусова

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук