«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі МакгонігалНазва: Сила волі. Шлях до влади над собою
Автор: Келлі Макгонігал
Рік: 2017
ISBN: 978-617-7513-32-1

Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Сучасна зарубіжна література, Мотивація
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Багато хто скаржиться, що у них погана сила волі, а тому складно позбутися шкідливих звичок, зайвої ваги, почати навчання чогось нового, та й просто змінити своє життя. Але все можна виправити, і навіть натренувати свою силу волі – у цьому допоможе книга «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал.

Американська психологиня допомагає розібратися в тому, як влаштований і як працює наш мозок. Багато хто стикався з проблемою, коли ми поїдаємо величезну кількість солодощів через те, що на роботі чи в особистому житті стався стрес. І цьому є раціональне пояснення. Але в результаті виявляється, що не ми керуємо собою, а наш розум керує нами, і далеко не завжди це добре та корисно.

Потрібно вчитися виробляти силу волі, щоб досягати успіхів у житті. Коли ви контролюватимете себе, свої емоції, бажання, ви добиватиметеся більшого в будь-яких життєвих ситуаціях: і на роботі, і у відносинах з людьми, і навіть у сім’ї.

Книжка сподобається всім, а читати її потрібно обов’язково. Особливо молодим людям, які лише починають своє доросле життя і лише шукають себе у цьому світі. Читається вона дуже швидко і легко, але ви захочете до неї повертатися знову і знову, щоб повторювати важливі моменти та слідувати їм. Не варто відкладати життя на потім – вже сьогодні можна все кардинально змінити та стати по-справжньому щасливою людиною.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макгонігал


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук