«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара ШустерНазва: Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось
Автор: Тара Шустер
Рік: 2020
ISBN: 978-617-7544-28-8

Жанри: Мотивація, Сучасна зарубіжна література.
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Дуже складно полюбити себе, коли тебе не любили в дитинстві і ти просто звик жити у вічній депресії та тривожності. Але книга «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер змінить не лише ваше ставлення до себе, а й життя загалом.

Автор ділиться своїм власним досвідом, що дуже важливо. Тут не буде заїжджених фраз та настанов – лише те, що спрацювало з автором насправді. Це її особиста методика, яку може випробувати на собі кожен, хто хоче нарешті полюбити себе.

Назва дуже промовиста. Жінки схильні до того, щоб страждати на різні дрібниці. Не дарують квіти – можна сидіти і довго плакати про те, що особисте життя не вдається, що сам себе не любиш і ніхто вже не полюбить. А можна піти та купити собі цей букет. І що буде? Тільки радість за те, що в тебе є гарні квіти, і за те, що ти можеш собі дозволити купити їх сама собі. А головне – ти заслуговуєш на ці квіти.

Книга дуже мотиваційна та проста. Складно відірватися, тому що після кожного розділу ви думатимете про те, чому раніше до цього не здогадалися. Адже все так просто і легко. І ось у душі поселяється натхнення, і ти йдеш щаслива з гарним букетом та посміхаєшся. Книжка варта того, щоб її прочитати.

Завдяки простим щоденним ритуалам Тара змінила свою свідомість, тіло та стосунки, а тепер навчить і вас, як:
• вдавати вдячність, аж, поки відчуєте її насправді
• розкопати та зцілити любов’ю свої приховані емоційні рани
• розпізнати несвідомі переконання-самообмеження і позбутися їх
• розвінчати внутрішнього недруга та захиститися від самокритики
• розпочинати кожен день наснажено, натхненно, готовою блищати
• створити собі життя, яке ви справді, цілком

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

Скачати epub Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук