«В пошуках Аляски» Джон Грін

«В пошуках Аляски» Джон ГрінНазва: В пошуках Аляски
Автор: Джон Грін

Рік: 2005
ISBN: 978-617-7409-29-7
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Дитяча проза, Список шкільної літератури 10 клас, Шкільні підручники
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «В пошуках Аляски» Джона Гріна розповідає про підлітків, про їхнє становлення як дорослих особистостей, і про те, як вони роблять помилки та шкодують про це. А ще це книга про життя і смерть – саме про це й міркуватиме головний герой після одного випадку.

Майлз Холтер навчається у школі, але вирішує все кинути та поїхати до інтернату. Він навіть кидає своїх батьків, бо хоче розпочати все із самого початку. Батьки ж намагаються організувати для нього вечірку, на яку ніхто не приходить, що й ставить Майлза в незручне становище. Адже друзів він не має. Батьки запитують, чи їде він через те, що він не має друзів. Але хлопчик відповідає, що він вирушає на пошуки Великого Можливо.

Майлз познайомиться з Чіпом, з яким вони потрапляють у неприємну ситуацію, але в результаті дружба перемагає. Чіп знайомить головного героя зі своєю подругою Аляскою. І саме ця дівчина переверне життя героїв, і змусить зрештою замислитися про життя та смерть.

Книжка захоплююча, динамічна, цікава. Але читати її все ж таки потрібно вдумливо, тому що автор буквально в кожен рядок вкладає таємний зміст. Книга має сумний фінал, але, мабуть, щоб зрозуміти для себе щось важливе, потрібно пережити щось серйозне та навіть страшне. Так і сталося із головними героями.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «В пошуках Аляски» Джон Грін у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «В пошуках Аляски» Джон Грін

Скачати pdf Скачати fb2

Читати онлайн книгу українською «В пошуках Аляски» Джон Грін


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук