«Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірина Романовська

«Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірина Романовська
Назва: Розлучення. Кохати не можна повернутися
Автор: Ірина Романовська ;
Рік: 2023

Жанри: Безкоштовні книги, Сучасний любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Розлучення. Кохати не можна повернутися» – це не просто книга. Це дзеркало долі, в якому відображається складний лабіринт людських стосунків, пережитків і почуттів. Ірина Романовська виводить нас на територію серця, де кожен крок може призвести до відновлення втраченого або ж до кінцевої розлуки.

Історія розпочинається з розставання Анни та Євгена. Життя вирішило поставити їх перед випробуванням, від якого вони обрали різні шляхи. Однак доля, як завжди, має власні плани. Після років розділу вони знову зустрічаються. Чи є у них другий шанс? Чи можливе нове початання там, де колись все закінчилося?

Відтворюючи їхні думки, спогади, аналізуючи помилки минулого, авторка дає можливість читачеві зануритися в глибокий світ переживань героїв. Ми разом з ними проходимо шлях від болю до прощення, від незрозумілості до співчуття.

Євген – чоловік, який зрозумів, що допустився помилки. Він бажає виправити минуле, але чи готова Анна прийняти його назад? Її серце було поранене, але час відновив його цілісність. Чи зможе вона знову довіритися, ризикуючи бути знову пораненою?

«Розлучення. Кохати не можна повернутися» – це не тільки історія про кохання та його втрати. Це оповідь про можливість дати другий шанс собі, своєму коханню, своєму минулому. Ірина Романовська навчає нас бачити глибше, слухати своє серце та знаходити в собі силу прощати та починати все спочатку.

В цій книзі кожен знайде відгук своєї душі, зможе пережити разом з героями їх радощі, смутки, сподівання і розчарування. Поглиніться у світ, де любов завжди дає шанс на щасливе завтра, незалежно від темних сторінок минулого.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірина Романовська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Розлучення. Кохати не можна повернутися» Ірина Романовська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук