«Не та жінка» Софія Чайка

«Не та жінка» Софія Чайка
Назва: Не та жінка
Автор: Софія Чайка ;
Рік: 2023

Жанри: Безкоштовні книги, Жіночий роман

Читать онлайн

Про книгу

“«Не та жінка» – це історія про перетворення, про найглибшие людське протистояння, яке може перерости у справжнє кохання. Софія Чайка з великою майстерністю розповідає про емоційний лабіринт головної героїні, її внутрішніх демонів і бажання знайти своє місце у цьому світі.

Лідія завжди вважала себе сильною і незалежною жінкою. Але після раптової вагітності все змінилося. Вона потрапляє в сіті обставин, де кожен вибір може виявитися фатальним. Почуття вини, страх та невпевненість в майбутньому переплітаються з внутрішньою ненавистю до чоловіка, який став причиною її “нового життя”.

Олександр – це чоловік, який вважає, що має все. Влада, гроші, впевненість у собі. Але зустріч з Лідією перевертає його світ з ніг на голову. Від спалахів ненависті до спалахів страсті, їхні відносини стають насправжнє випробування для обох.

Подорож від ворожнечі до ніжності, від розлуки до обіймів, від страху до прийняття – це шлях, яким ідуть наші герої. Але чи зможуть вони подолати всі труднощі та знайти загальну мову, коли на кону стоїть найбільше чудо – майбутнє дитини?

Софія Чайка з неймовірною точністю і глибиною передає почуття і переживання своїх героїв, змушуючи читача разом з ними радіти, страждати, боротися та вірити в краще.

«Не та жінка» – це не просто книга про кохання та ненависть. Це оповідь про важливість прийняття, про те, як одна подія може змінити все життя і як важливо не загубитися, знайти свій шлях до щастя та гармонії. Кожна сторінка – це емоційний ролеркостер, який не залишить вас байдужими.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Не та жінка» Софія Чайка у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Не та жінка» Софія Чайка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук